Patrik
Dénes
Dénes 2 eddig jó
Patrik 2 Eddig jó
Attila Eddig jó
KIVÁLÓ 37 vélemény alapján Közzétéve itt: Henrietta OrsósA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Talián Dénes! Kedves, segítőkész és rendkívül profi oktató, akinek a rugalmasságát és pozitív hozzáállását különösen nagyra értékelem! Szívből ajánlom mindenkinek!Közzétéve itt: Orsós SzilárdA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Ajánlani tudom! Gyors profi oktatás élmény volt tanulni.Közzétéve itt: Nikoletta BaranyaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Szuper iskola, szuper oktató Nagyon jó tapasztalataim voltak Patrik minden órán türelmes, figyelmes és alapos volt, mindig elmagyarázta, mit miért csinálunk. Az oktatás jól szervezet csak ajánlani tudom mindenkinek. Nemcsak vezetni tanultam meg hanem azt is hogy ha valamit szeretnék el tudom érni. Azt hittem, a vezetés tanulása stresszes lesz, de az oktatóm mellett inkább olyan volt, mintha baráttal gyakorolnék, többet nevettünk, mint amennyit kanyarodtunk – de a végén a vizsga sikerült! A türelem és a humor itt alapfelszereltség! "Lassú pontos a pontos gyors" 😉🫣 Mindent köszönök 🙏👌🚗Közzétéve itt: Dávid TarrA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon jó döntés volt, hogy a Béta Autósiskolát választottam! Az e-learninges KRESZ-tanfolyam átlátható és könnyen követhető volt, a gyakorlati oktatás pedig kimondottan élvezetes. Patrik volt az oktatóm, aki mindig türelmes volt, mindent érthetően elmagyarázott, sőt, még rajzokat is készített, ha valamit nem értettem. Az órákat rugalmasan tudtuk egyeztetni, a hangulat mindig jó volt. Nagyon örülök, hogy velük szereztem meg a jogosítványomat. Bátran ajánlom őket mindenkinek! 🚗
